کاورسیل

ماده ای تک جزئی، پایه حلال و هوا خشک، که پس از اعمال در سطح نفوذ می کند. این محصول آب بند مثبت بوده و به واسطه فرمول منحصر به فرد خود مقاومت بسیار بالایی در برابر UV خورشید، حرارت و برودت دارد.

این مواد را باید سه دست اجرا کرد.

مزایا

  • مقاومت در برابر فشار های مثبت
  • الاستیک و بدون درز و ترک
  • مقاوم در برابر نمک ها و اسید های موجود در باران
  • ایجاد یک لایه یک پارچه و منعطف آب بند، با چسبندگی بالا
  • ایجاد پل روی ترک ها
  • امکان استفاده در مخازن آب شرب
  • ضد جلبک و خزه
  • مقاومت بسیار بالا در برابر تابش نور خورشید (UV)
  • محافظت از سطوح چوبی، فلزی، سیمانی، اجری و …
  • عایق الکتروسیته

مصارف

قابل استفاده در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، صنعت چـوب، صنايع فلـــزي، سازه هاي آبگير، صنايع ساختماني، حفظ آثار باستاني، نساجي، خودرو سازي و … که در ادامه تخصصی معرفی می گردد.

موارد مصرف درصنايع چوبی

اجراي کاورسیل چوب را در برابر تمامي موارد نقاط ضعف مقاوم مي سازد و جلوه درخشاني به اين جسم زيباي طبيعي مي بخشد . کاورسیل را مي توان بر روي لمه کاري سقف هاي ويلايي، پايه هاي ترانسفورماتور، موتورهای عظيم، ديواره و سقف سوناها، پارکت هاي چوبي، آلاچيق ها و همچنين جدارهاي داخلي و خارجي قايق ها و لنچ هاي چوبي که تماس مستقيم و دائم با آب دارند مصرف و اجرا نمود .

موارد مصرف در صنايع نفت و گاز

يکي از مشکلات مهم شرکت هاي نفتي و صنايع وابسته به آن خوردگي و پوسيدگي لوله ها، مخازن، پايه هاي اسکله ها و دستگاه هايي است که معمولا در ارتباط با آب شور و رطوبت از بين مي روند و به جهت گران بودن اين ادوات در مدت کوتاهي مجبور به تعويض و يا بازسازي آنان مي گردند.

اجراي کاورسیل موفق ترين روشي است که مي توان تمامي لوله ها، مخازن، پايه هاي سيماني و فلزي اسکله ها و دستگاه هاي شرکت هاي نفتي و گازي که در شرايط شرجي و تماس مستقيم با آب را دارند پيشنهاد داد. کاورسیل را مي توان بر روي خطوط لوله ها، پايه اسکله ها، مخازن و کليه دستگاههاي چدني و فلزي اجرا نمود. حتي مي توان پس از اجراي کاورسیل بر روي سطوح لوله هاي انتقال نفت و گاز بين خطوط لوله ها را از ميان آب دريا و اقيانوس عبور داد.

موارد استفاده در حفظ بنا ها و صنايع ساختمانی

از مهمترين ايراد وارده به انواع آجرنما ها مي توان به عدم مقاومت دربرابر باران و برف، ايجاد شوره، تغييررنگ و چرک پذيري آنان اشاره کرد. کاورسیل مي تواند ايراد هاي وارده به نما هاي آجري و سفالين را برطرف نمايد. اجراي کاورسیل به دليل نفوذ در بافت نماهاي آجري و سفالين اين نماها را ضد شوره و ۱۰۰% قابل شستشو نموده و مقاومت آنها را در برابر باران و برف تضمين نمايد. کاورسیل را مي توان بر روي نماهـاي سنگ هاي (جذب دار)، آجرنما هاي سه سانتي و سفالين، نماهاي رومي، نماهاي کنيتکس و نماي سيماني اجرا نمود.

موارد استفاده در حفظ سازه های آبگير، صنايع ساختمانی

اجـراي کـاورسیل مايع و ژله ای يکي از موفق ترين روش هايي است که موجب جلوگيري از نفوذ آب در درز و ترک هاي سازه هاي سيماني و بتوني مقام مي شود. کاورسیل ژله اي را مي توان قبل از بروز مشکل شکستگي و ترکيدگي بعنوان پوشش پيشگيري و يا بعد از بروزمشکل به عنوان ترميم کننده اي مناسب و مطمئن اجرا نمود. کاورسیل ژله اي را مي توان بر روي منابع آب شهري، استخرهاي سيماني و بتوني، ديوارهاي عظيم بتوني سد ها، لوله هاي سيماني فاضلاب شهري، تونل ها و کانال هاي زير زميني و پايه هاي شمع هاي بتوني اسکله هاي بنادر مورد استفاده و اجرا نمود.

موارد استفاده در صنايع خودروسازي و صنايع فلزي

اجراي کاورسیل جهت جلوگيري از سولفاته شدن و خش خوردگي تمامي قطعات فلزي خودرو يکي موثرترين روش هاست . کاورسیل را مي توان بر روي قطعات ورشويي، آبکاري شده، انواع استيل باک خودرو هاي گازوئيل سوز، منابع فلزي و … اجرا نمود. بعد از اجراي کاورسیل به طريق هواخشک بر روي سطوح صيقلي مانند ورق فولاد، استيل، آلومينيوم، قطعات ورشويي و آبکاري شده در صورت تمايل کاورسیل قابل جداشدن از روي سطوح مي باشد و در صورت اجراي کاورسیل به روش کوره اي غيرقابل برداشت فيزيکي است.

موارد استفاده در صنايع نساجی

جهت تبديل ذرات پارچه به چرم مصنوعی استفاده قابل توجهی دارد. همچنين می توان از کاورسیل به دليل مقاومت بسيار مطلوب و حالت ارتجاعی مناسب جهت پوشش زير فرش های ماشينی و انواع موکت استفاده نمود. کاورسیل را می توان بر روی انواع پارچه های برزنت، چادر کمپينگ ها، چادر کاميون و انواع تشک ها مورد استفاده قرار داد.

موارد استفاده در حفظ آثارباستانی و صنايع دستی

استفاده از کاورسیل يکی از جدید ترين روش ها جهت حفظ و نگهداری آثارباستانی می باشد. کاورسیل اين آثار گرانبها را مدت طـــــولانی از رطوبت، سولـــــفاته شدن، تجزيه شدن و تغييرات ناگهانی دما حفظ می نمايد. کاورسیل را می توان بر روی نماهای قديمی باستانی، نقوش برجسته، سکه های باستانی و تابلوها و فرش های قديمی اعمال نمود.

حالت فیزیکی مایع
رنگ بی رنگ، سیاه، سفید، آبی، قرمز
مقاومت حرارتی 300 درجه سانتیگراد و زمان 20 دقیقه
مقاومت برودتی 60- سانتیگراد
طول عمر نا محدود
انعطاف پذیری 360 درجه به داخل و خارج

دستور العمل مصرف

قبل از مصرف سطح مورد نظر بايد عاری از لقی، دوده، رطوبت و چربی باشد. متریال مورد اجرا باید نفوذ پذیر بوده و هر چه این نفوذ پذیری بیشتر باشد مقاومت و طول عمر محصول بالاتر می رود.

کاورسیل در سه مرحله باید اجرا گردد هر مرحله 20 دقیقه زمان برای خشک شدن لازم دارد و بعد از گذشت 4 ساعت از اعمال آخرین مرحله میتوان آب گیری کرد.

میزان مصرف

هر یک لیتر کاورسیل 1.5 متر مربع در سه لایه پوشش می دهد.

بسته بندی

در سطل های فلزی 20 لیتری

نگهداری

دور از نور خورشید، یخ زدگی و گرمای زیاد و در بسته بندی اولیه به صورت طولانی مدت میتوان نگهداری کرد.

هشدار

این مواد آتشزا بوده و نباید در معرض حرارت و آتش قرار بگیرد.

بهداشت و ایمنی

از تماس با چشم و دهان خودداری شده و پس از استفاده دست های خود را شستشو دهید. در صورت تماس با چشم یا بلعیده شدن، سریعا به پزشک مراجعه گردد. درب ظرف را زمانی که استفاده نمی گردد بسته و به دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

آیا نیاز به مشاوره دارید؟ کلیک کنید!

کف پوش بتن
خدماتمحصولات

کفپوش بتن مادام العمر

کف پوش بتنی براق یا به اصطلاح گلیز آخرین تکنولوژی در صنعت ساختمان بر پایه ی علم نانو سیلیکات های نفوذگر است. با استفاده از این مواد بتن های قدیمی و حتی جدید قابلیت تبدیل به کفپوش هایی بسیار سخت و نفوذناپذیر و همین طور براق و زیبا را پیدا می کنند.

پاسخگوی شما هستیم

0108 253 0912

فهرست