کاورسیل

ماده ای تک جزئی، پایه حلال و هوا خشک، که پس از اعمال در سطح نفوذ می کند. این محصول آب بند مثبت بوده و به واسطه فرمول منحصر به فرد خود مقاومت بسیار بالایی در برابر UV خورشید، حرارت و برودت دارد.

این مواد را باید سه دست اجرا کرد.

مزایا

  • مقاومت در برابر فشار های مثبت
  • الاستیک و بدون درز و ترک
  • مقاوم در برابر نمک ها و اسید های موجود در باران
  • ایجاد یک لایه یک پارچه و منعطف آب بند، با چسبندگی بالا
  • ایجاد پل روی ترک ها
  • امکان استفاده در مخازن آب شرب
  • ضد جلبک و خزه
  • مقاومت بسیار بالا در برابر تابش نور خورشید (UV)
  • محافظت از سطوح چوبی، فلزی، سیمانی، اجری و …
  • عایق الکتروسیته

مصارف

قابل استفاده در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنعت چـوب، صنایع فلـــزی، سازه های آبگیر، صنایع ساختمانی، حفظ آثار باستانی، نساجی، خودرو سازی و … که در ادامه تخصصی معرفی می گردد.

موارد مصرف درصنایع چوبی

اجرای کاورسیل چوب را در برابر تمامی موارد نقاط ضعف مقاوم می سازد و جلوه درخشانی به این جسم زیبای طبیعی می بخشد . کاورسیل را می توان بر روی لمه کاری سقف های ویلایی، پایه های ترانسفورماتور، موتورهای عظیم، دیواره و سقف سوناها، پارکت های چوبی، آلاچیق ها و همچنین جدارهای داخلی و خارجی قایق ها و لنچ های چوبی که تماس مستقیم و دائم با آب دارند مصرف و اجرا نمود .

موارد مصرف در صنایع نفت و گاز

یکی از مشکلات مهم شرکت های نفتی و صنایع وابسته به آن خوردگی و پوسیدگی لوله ها، مخازن، پایه های اسکله ها و دستگاه هایی است که معمولا در ارتباط با آب شور و رطوبت از بین می روند و به جهت گران بودن این ادوات در مدت کوتاهی مجبور به تعویض و یا بازسازی آنان می گردند.

اجرای کاورسیل موفق ترین روشی است که می توان تمامی لوله ها، مخازن، پایه های سیمانی و فلزی اسکله ها و دستگاه های شرکت های نفتی و گازی که در شرایط شرجی و تماس مستقیم با آب را دارند پیشنهاد داد. کاورسیل را می توان بر روی خطوط لوله ها، پایه اسکله ها، مخازن و کلیه دستگاههای چدنی و فلزی اجرا نمود. حتی می توان پس از اجرای کاورسیل بر روی سطوح لوله های انتقال نفت و گاز بین خطوط لوله ها را از میان آب دریا و اقیانوس عبور داد.

موارد استفاده در حفظ بنا ها و صنایع ساختمانی

از مهمترین ایراد وارده به انواع آجرنما ها می توان به عدم مقاومت دربرابر باران و برف، ایجاد شوره، تغییررنگ و چرک پذیری آنان اشاره کرد. کاورسیل می تواند ایراد های وارده به نما های آجری و سفالین را برطرف نماید. اجرای کاورسیل به دلیل نفوذ در بافت نماهای آجری و سفالین این نماها را ضد شوره و ۱۰۰% قابل شستشو نموده و مقاومت آنها را در برابر باران و برف تضمین نماید. کاورسیل را می توان بر روی نماهـای سنگ های (جذب دار)، آجرنما های سه سانتی و سفالین، نماهای رومی، نماهای کنیتکس و نمای سیمانی اجرا نمود.

موارد استفاده در حفظ سازه های آبگیر، صنایع ساختمانی

اجـرای کـاورسیل مایع و ژله ای یکی از موفق ترین روش هایی است که موجب جلوگیری از نفوذ آب در درز و ترک های سازه های سیمانی و بتونی مقام می شود. کاورسیل ژله ای را می توان قبل از بروز مشکل شکستگی و ترکیدگی بعنوان پوشش پیشگیری و یا بعد از بروزمشکل به عنوان ترمیم کننده ای مناسب و مطمئن اجرا نمود. کاورسیل ژله ای را می توان بر روی منابع آب شهری، استخرهای سیمانی و بتونی، دیوارهای عظیم بتونی سد ها، لوله های سیمانی فاضلاب شهری، تونل ها و کانال های زیر زمینی و پایه های شمع های بتونی اسکله های بنادر مورد استفاده و اجرا نمود.

موارد استفاده در صنایع خودروسازی و صنایع فلزی

اجرای کاورسیل جهت جلوگیری از سولفاته شدن و خش خوردگی تمامی قطعات فلزی خودرو یکی موثرترین روش هاست . کاورسیل را می توان بر روی قطعات ورشویی، آبکاری شده، انواع استیل باک خودرو های گازوئیل سوز، منابع فلزی و … اجرا نمود. بعد از اجرای کاورسیل به طریق هواخشک بر روی سطوح صیقلی مانند ورق فولاد، استیل، آلومینیوم، قطعات ورشویی و آبکاری شده در صورت تمایل کاورسیل قابل جداشدن از روی سطوح می باشد و در صورت اجرای کاورسیل به روش کوره ای غیرقابل برداشت فیزیکی است.

موارد استفاده در صنایع نساجی

جهت تبدیل ذرات پارچه به چرم مصنوعی استفاده قابل توجهی دارد. همچنین می توان از کاورسیل به دلیل مقاومت بسیار مطلوب و حالت ارتجاعی مناسب جهت پوشش زیر فرش های ماشینی و انواع موکت استفاده نمود. کاورسیل را می توان بر روی انواع پارچه های برزنت، چادر کمپینگ ها، چادر کامیون و انواع تشک ها مورد استفاده قرار داد.

موارد استفاده در حفظ آثارباستانی و صنایع دستی

استفاده از کاورسیل یکی از جدید ترین روش ها جهت حفظ و نگهداری آثارباستانی می باشد. کاورسیل این آثار گرانبها را مدت طـــــولانی از رطوبت، سولـــــفاته شدن، تجزیه شدن و تغییرات ناگهانی دما حفظ می نماید. کاورسیل را می توان بر روی نماهای قدیمی باستانی، نقوش برجسته، سکه های باستانی و تابلوها و فرش های قدیمی اعمال نمود.

حالت فیزیکی مایع
رنگ بی رنگ، سیاه، سفید، آبی، قرمز
مقاومت حرارتی ۳۰۰ درجه سانتیگراد و زمان ۲۰ دقیقه
مقاومت برودتی ۶۰- سانتیگراد
طول عمر نا محدود
انعطاف پذیری ۳۶۰ درجه به داخل و خارج

دستور العمل مصرف

قبل از مصرف سطح مورد نظر باید عاری از لقی، دوده، رطوبت و چربی باشد. متریال مورد اجرا باید نفوذ پذیر بوده و هر چه این نفوذ پذیری بیشتر باشد مقاومت و طول عمر محصول بالاتر می رود.

کاورسیل در سه مرحله باید اجرا گردد هر مرحله ۲۰ دقیقه زمان برای خشک شدن لازم دارد و بعد از گذشت ۴ ساعت از اعمال آخرین مرحله میتوان آب گیری کرد.

میزان مصرف

هر یک لیتر کاورسیل ۱٫۵ متر مربع در سه لایه پوشش می دهد.

بسته بندی

در سطل های فلزی ۲۰ لیتری

نگهداری

دور از نور خورشید، یخ زدگی و گرمای زیاد و در بسته بندی اولیه به صورت طولانی مدت میتوان نگهداری کرد.

هشدار

این مواد آتشزا بوده و نباید در معرض حرارت و آتش قرار بگیرد.

بهداشت و ایمنی

از تماس با چشم و دهان خودداری شده و پس از استفاده دست های خود را شستشو دهید. در صورت تماس با چشم یا بلعیده شدن، سریعا به پزشک مراجعه گردد. درب ظرف را زمانی که استفاده نمی گردد بسته و به دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

آیا نیاز به مشاوره دارید؟ کلیک کنید!

کف پوش بتن
خدماتمحصولات

کفپوش بتن مادام العمر گلیزینگ بتن یا سوپر فلور

کف پوش بتنی براق یا به اصطلاح گلیز آخرین تکنولوژی در صنعت ساختمان بر پایه ی علم نانو سیلیکات های نفوذگر است. با استفاده از این مواد بتن های قدیمی و حتی جدید قابلیت تبدیل به کفپوش هایی بسیار سخت و نفوذناپذیر و همین طور براق و زیبا را پیدا می کنند.

پاسخگوی شما هستیم

0108 253 0912

فهرست