عایق رطوبتی نانو چیست عایق های نانو نسل جدیدی از مواد شیمیایی که مهندسی را در سطح میکرو و نانو کاربردی کرده مزایای این واحد های شیشمیایی نسبت به عایق های سنتی نظیر ایزوگام و قیرگونی بسیار زیاد است به طوری که در هیچ زمینه ای حتی قابل مقایسه با هم نیستند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09122530108 تماس بگیرید.

ایزوگام جدید

محصولات جدید صنعت عایق رطوبتی ،در سال های اخیر با ظهور تکنولوژی نانو دستخوش تغییرات گسترده ای شده است، عایق رطوبتی نانو جایگزین ایزوگام شده و به واسطه ی مزایای بسیار از جمله عمر طولانی، چسبدنگی عالی و اطمینان بالا و نیز قیمت رقابتی توانسته بازار عایق ها را به طور جدی تغییر بدهد.

ایزوگام جدید

عایق های سنتی ایزوگام و قیر گونی منسوخ شده اند

ایزوگام به دلایل بسیاری، دیگر قابل رقابت با عایق نانو نیست که برخی از معایب ایزوگام را به طور خلاصه شرح داده ایم:

اورلب یا لایه های روی هم

برای چسباندن دو لایه ی ایزوگام لازم است لایه به لایه روی هم ذوب شوند و چسبیده شود. در عایق رطوبتی نانو به دلیل ماهیت خمیری چسبندگی توسط خود مواد صورت میگیرد و این امکان را ایجاد میکند تا هیچ محدودیتی در متراژ عایق نباشد و عایق به صورت یکپارچه کل محل را بپوشاند. این امکان در عایق های سنتی وجود ندارد.

اورلب یا لایه های روی هم

چسبندگی ناقص عایق های سنتی

ایزوگام لایه ای ضخیم از مشتقات نفتی است که با حرارت روی بافت متریال ساختمانی چسبانده میشود این چسبندگی صرفا روی آج های بیرون زده ی سطح است به شکلی که در سرما و گرمای سال اول ایزوگام خشک شده و چسبندگی به آج ماسه های زیر را رها میکند. در مناطق شمالی کشور که دیوار های کناری ساختمان را ایزوگام میکنند حتما مشاهده کرده اید که بعد از مدتی رول ایزوگام به صورت یکپارچه از بدنه ی دیوار جدا شده و سقوط میکند این مسئله برای ایزوگام های سقف نیز رخ میدهد اما تا زمانی که رول ایزوگام حرکت نکند متوجه این جدا شدگی نمیشویم در همین مدت آب به زیر ایزوگام نفوذ کرده و وارد ساختمان میشود و عایق کارکرد خود را از دست داده ولی به ظاهر عایق روی سطح را پوشانده است.

چسبندگی ایزوگام

پوشش ناقص برای فرم های هندسی

چسبندگی به صورت کامل و نفوذی عایق رطوبتی نانو

عایق های رطوبتی نانو بر خلاف ایزوگام که به صورت لایه ای است به صورت خمیری همگن ساخته میشود این خمیر روی سطح را کامل میپوشاند به این صورت که ذرات ماسه ی بیرون زده از متریال زیرین را کامل پوشش میدهد. این مزیت باعث شده در بلند مدت عایق از متریال جدا نشود. علاوه بر این عایق آب بندی نانو خاصیت الاستیسیته یا کشسانی داشته و در تنش های ساختمان و نیز انقباض و انبسات ناشی از گرما و سرمای تغییر فصل از سطح جدا نشود.

عایق کشسان نانو

انواع عایق رطوبتی نانو

خرید عایق رطوبتی نانو

عایق پشت بام

عایق رطوبتی پشت بام

عایق تراس و روف گاردن

آب بندی استخر

آب بندی استخر

عایق حمام و سرویس بهداشتی

عایق نمای ساختمان

آب بندی نمای ساختمان

آب بندی چاله آسانسور

آب بندی پارکینگ طبقات منفی