برای خرید عایق رطوبتی پلی یوریا به انتهای پست مراجعه کنید.

پلی کاور سیل در دو نوع تک جزئی و دو جزئی پایه حلال و هوا خشک، که پس از اعمال در سطح نفوذ می کند. این محصول آب بند مثبت و منفی بوده و به واسطه فرمول منحصر به فرد خود مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت، حرارت و برودت دارد.

عایق سازه میراث فرهنگی

پلی کاورسیل را می‌توان روی نم و رطوبت نیز اجرا کرد این خاصیت در هیچ نوع عایق پایه حلالی یافت نمی‌شود.

مزایا

مقاومت در برابر فشار های مثبت و منفی

الاستیک و بدون درز و ترک

مقاوم در برابر نمک ها و اسید های موجود در باران

ایجاد یک لایه یک پارچه و منعطف آب بند، با چسبندگی بالا

امکان استفاده در مخازن آب شرب

ضد جلبک و خزه

محافظت از سطوح چوبی، فلزی، سیمانی، اجری و …

عایق الکتروسیته

مصارف

قابل استفاده در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، صنعت چـوب، صنايع فلـــزي، سازه هاي آبگير، صنايع ساختماني، حفظ آثار باستاني، نساجي، خودرو سازي و … که در ادامه تخصصی معرفی می گردد.

موارد مصرف درصنايع چوبی

اجراي پلی کاورسیل چوب را در برابر تمامي موارد نقاط ضعف مقاوم مي سازد و جلوه درخشاني به اين جسم زيباي طبيعي مي بخشد . پلی کاورسیل را مي توان بر روي لمه کاري سقف هاي ويلايي، پايه هاي ترانسفورماتور، موتورهای عظيم، ديواره و سقف سوناها، پارکت هاي چوبي، آلاچيق ها و همچنين جدارهاي داخلي و خارجي قايق ها و لنچ هاي چوبي که تماس مستقيم و دائم با آب دارند مصرف و اجرا نمود .

موارد مصرف در صنايع نفت و گاز

يکي از مشکلات مهم شرکت هاي نفتي و صنايع وابسته به آن خوردگي و پوسيدگي لوله ها، مخازن، پايه هاي اسکله ها و دستگاه هايي است که معمولا در ارتباط با آب شور و رطوبت از بين مي روند و به جهت گران بودن اين ادوات در مدت کوتاهي مجبور به تعويض و يا بازسازي آنان مي گردند.

اجراي پلی کاورسیل موفق ترين روشي است که مي توان تمامي لوله ها، مخازن، پايه هاي سيماني و فلزي اسکله ها و دستگاه هاي شرکت هاي نفتي و گازي که در شرايط شرجي و تماس مستقيم با آب را دارند پيشنهاد داد. پلی کاورسیل را مي توان بر روي خطوط لوله ها، پايه اسکله ها، مخازن و کليه دستگاههاي چدني و فلزي اجرا نمود. حتي مي توان پس از اجراي پلی کاورسیل بر روي سطوح لوله هاي انتقال نفت و گاز بين خطوط لوله ها را از ميان آب دريا و اقيانوس عبور داد.

موارد استفاده در حفظ بنا ها و صنايع ساختمانی

از مهمترين ايراد وارده به انواع آجرنما ها مي توان به عدم مقاومت دربرابر باران و برف، ايجاد شوره، تغييررنگ و چرک پذيري آنان اشاره کرد. پلی کاورسیل مي تواند ايراد هاي وارده به نما هاي آجري و سفالين را برطرف نمايد. اجراي پلی کاورسیل به دليل نفوذ در بافت نماهاي آجري و سفالين اين نماها را ضد شوره و ۱۰۰% قابل شستشو نموده و مقاومت آنها را در برابر باران و برف تضمين نمايد. پلی کاورسیل را مي توان بر روي نماهـاي سنگ هاي (جذب دار)، آجرنما هاي سه سانتي و سفالين، نماهاي رومي، نماهاي کنيتکس و نماي سيماني اجرا نمود.

موارد استفاده در حفظ سازه های آبگير، صنايع ساختمانی

پلی کاورسیل ژله اي را مي توان بر روي منابع آب شهري، استخرهاي سيماني و بتوني، ديوارهاي عظيم بتوني سد ها، لوله هاي سيماني فاضلاب شهري، تونل ها و کانال هاي زير زميني و پايه هاي شمع هاي بتوني اسکله هاي بنادر مورد استفاده و اجرا نمود.

موارد استفاده در صنايع خودروسازي و صنايع فلزي

اجراي پلی کاورسیل جهت جلوگيري از سولفاته شدن و خش خوردگي تمامي قطعات فلزي خودرو يکي موثرترين روش هاست.

موارد استفاده در صنايع نساجی

جهت تبديل ذرات پارچه به چرم مصنوعی استفاده قابل توجهی دارد. همچنين می توان از پلی کاورسیل به دليل مقاومت بسيار مطلوب و حالت ارتجاعی مناسب جهت پوشش زير فرش های ماشينی و انواع موکت استفاده نمود. پلی کاورسیل را می توان بر روی انواع پارچه های برزنت، چادر کمپينگ ها، چادر کاميون و انواع تشک ها مورد استفاده قرار داد.

موارد استفاده در حفظ آثارباستانی و صنايع دستی

استفاده از پلی کاورسیل يکی از جدید ترين روش ها جهت حفظ و نگهداری آثارباستانی می باشد. پلی کاورسیل اين آثار گرانبها را مدت طـــــولانی از رطوبت، سولـــــفاته شدن، تجزيه شدن و تغييرات ناگهانی دما حفظ می نمايد. پلی کاورسیل را می توان بر روی نماهای قديمی باستانی، نقوش برجسته، سکه های باستانی و تابلوها و فرش های قديمی اعمال نمود.

دستور العمل مصرف

قبل از مصرف سطح مورد نظر بايد عاری از لقی، دوده، رطوبت و چربی باشد. متریال مورد اجرا باید نفوذ پذیر بوده و هر چه این نفوذ پذیری بیشتر باشد مقاومت و طول عمر محصول بالاتر می رود.

پلی کاورسیل در سه مرحله باید اجرا گردد هر مرحله 3 ساعت زمان برای خشک شدن لازم دارد و بعد از گذشت 48 ساعت از اعمال آخرین مرحله میتوان آب گیری کرد.

میزان مصرف

هر یک لیتر پلی کاورسیل 3 تا 5 متر مربع در 2 لایه پوشش می دهد.

بسته بندی

در سطل های فلزی 20 لیتری 5 لیتری و 1 لیتری

نگهداری

دور از نور خورشید، یخ زدگی و گرمای زیاد و در بسته بندی اولیه به صورت طولانی مدت میتوان نگهداری کرد.

هشدار

این مواد آتشزا بوده و نباید در معرض حرارت و آتش قرار بگیرد.

بهداشت و ایمنی

از تماس با چشم و دهان خودداری شده و پس از استفاده دست های خود را شستشو دهید. در صورت تماس با چشم یا بلعیده شدن، سریعا به پزشک مراجعه گردد. درب ظرف را زمانی که استفاده نمی گردد بسته و به دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

برای دیدن عکس های بیشتر ما در اینستگرام دنبال کنید

عایق رطوبتی پلی یوریا پلی اوره blue ocean آب بند و کفپوش صنعتی و خانگی 4 کیلوگرم و 20 کیلوگرم

۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان

پلی یوریا به دو دسته پلی یوریا سرد و پلی یوریا گرم تقسیم میشود. اجرای پلی یوریا گرم نیاز به دستگاه پاشش (گان) مخصوص دارد در حالی که اجرای پلی یوریا سرد تنها توسط قلم‌مو و رولر قابل اجراست. برای استعلام قیمت و خرید پلی یوریا سرد میتوانید به ادامه مطلب مراجعه کنید. تیم اجرایی…

پاک کردن
+
عایق رطوبتی نانو