آنی گیر یا زود گیر بتن

آنی گیر یا زود گیر، خمیری که به سرعت جریان آب را قطع می کند!

پودر آب بند کننده فوری بر پایه سیمان می باشد که پس از ترکیب شدن با آب سریعا واکنش داده و به خمیری بسیار قوی جهت آب بندی و مسدود کردن محل هایی که نشتی های پر فشار دارند، تبدیل می شود. زمان گیرش اولیه این محصول همان طور که در ویدئو مشاهده میکنید حدود ۲۰ تا ۳۰ ثانیه می باشد.

این ملات ترمیمی برای ترمیم طیف وسیعی از ضخامت های مختلف در سطوح افقی و عمودی طراحی شده است. مقدار مصرفی مورد نیاز برای یک مرحله عملیات اجرایی، معمولا به حجمی محدود می شود که با ماله یا یک دست قابل اجرا باشد. مقاطع با ضخامت های مختلف در چند لایه قابل اجرا هستند.

مزایا

 • قابلیت آب بندی فوری
 • گیرش سریع
 • بدون انقباض و ترک خوردگی
 • تک جزئی (تنها نیاز به افزودن آب تمیز دارد)
 • چسبندگی عالی به انواع مصالح بخصوص بتن، سنگ و آجر
 • حفظ کیفیت برابر با عمر سازه مورد کاربرد
 • فاقد یون کلر

مصارف

 • قطع آنی هر گونه نشت آب
 • پر کردن درز ها، قطعات پیش ساخته تونل ها و لوله های بتنی
 • آب بندی محل درز ها و مجاری عبور آب مقاطع بتنی و سنگی
 • تعمیرات نقطه ای و وصله های بتنی قبل از اجرای سیستم های آب بندی
 • جهت ترمیم سریع، موضعی و دائم جهت بستن قسمتی از بتن، لاینینگ آجری و بتنی تونل ها، سیستم های فاضلاب
حالت فیزیک پودر
رنگ خاکستری
وزن مخصوص ۱٫۹۹ گرم بر سانتیمتر مکعب
جدول مشحصات ظاهری

دستور العمل مصرف

حاشیه محل ترمیم میبایست حداقل به عمق ۱۵ میلیمتر برداشته و گود شود تا یک تکیه گاه مکانیکی مناسب ایجاد گردد. با استفاده از یک برس سطح کار را از مصالح سست، خاک و غبار پاک نمایید.

با فشار بالای آب، هر گونه اثر روغن، لجن و مواد زائد را از روی سطح پاک کنید. جهت بند آوردن نشت آب، باید دهانه ترک را از دو طرف به شعاع ۲۰ میلیمتر توسط قلم باز شود. پس از باز کردن بند ها، تمام مصالح سست و نخاله ها را از سطح تمیز کنید.

ملات ساخته شده را با ماله یا دست در محل مورد نظر اعمال کنید و از حداکثر تماس آن با سطح زیر کار قبل از گیرش اولیه مطمئن شوید. در صورت استفاده از آنی گیر جهت متوقف کردن آب، لازم است آنی گیر را تا زمانی که به گیرش اولیه برسد با دست در محل نگه دارید. حداقل ضخامت اجرای ملات ۱۵ میلیمتر است.ابزار و میکسر های آغشته به این محصول را پیش از گیرش اولیه با آب شستشو دهید.

خمیر سفت شده تنها به صورت مکانیکی قابل پاک کردن است. این محصول را در دمای ۱ درجه سانتیگراد و پایین تر اجر نکنید. توصیه میگرد در دما های زیر ۱ درجه سانتیگراد به منظور دستیابی سریع به مقاومت اولیه، از آب گرم تا حداکثر ۲۰ درجه ساتیگراد استفاده شود. از طرفی در دما های بالاتر از ۳۵ درجه سانتیگراد، مواد را در سایه نگهداری کرده و جهت ساخت ملات از آب خنک زیر ۲۰ درجه سانتیگراد استفاده نمایید.

حتما بخوانید: آب بند دو جزئی (جاایگزین ایزوگام)

استاندارد “ASTM C928”

بسته بندی

کیسه ۲۵ کیلوگرمی

نگهداری

در دمای بین ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد به دور از رطوبت و نور مستقیم خورشید نگهداری شود. مدت زمان نگهداری ۱۲ ماه پس از تاریخ تولید می باشد. هر گونه تغییر در شرایط انبارداری میتواند زمان مصرف را کاهش دهد.

بهداشت و ایمنی

آنی گیر دارای پایه سیمانی است و کلیه محصولات پایه سیمانی در اثر اختلات با آب خاصیت قلیایی پیدا کرده و میتوانند برای پوست مضر باشند.

هنگام اختلاط، از تنفس گرد این محصول خودداری نمایید. هنگام کار باید از دستکش، عینک ایمنی و ماسک استفاده شود. در صورت تماس این ماده با پوست، آن را با آب شستشو دهید. چشم را با مقدار زیادی آب شستشو دهید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه فرمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

آیا نیاز به مشاوره دارید؟ کلیک کنید!

کف پوش بتن
خدماتمحصولات

کفپوش بتن مادام العمر گلیزینگ بتن یا سوپر فلور

کف پوش بتنی براق یا به اصطلاح گلیز آخرین تکنولوژی در صنعت ساختمان بر پایه ی علم نانو سیلیکات های نفوذگر است. با استفاده از این مواد بتن های قدیمی و حتی جدید قابلیت تبدیل به کفپوش هایی بسیار سخت و نفوذناپذیر و همین طور براق و زیبا را پیدا می کنند.

پاسخگوی شما هستیم

0108 253 0912

فهرست